Filtruj według

Rodzaj
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Rok produkcji
2005 2005
Rodzaj napędu
więcej... mniej
Udźwig
Zasięg roboczy
Województwo
więcej... mniej
Miejscowość
więcej... mniej
Kaucja (PLN)
więcej... mniej
Faktura VAT
więcej... mniej
Dźwigi, podesty, podnośniki

Wynajem dźwigu i podnośników prostszy niż myślisz

Prace na wysokości nie mogą być wykonywane bez odpowiednich uprawnień, ale wymagają także konkretnego, profesjonalnego sprzętu. Bez tego ich wykonanie byłoby właściwie niemożliwe. Wynajem dźwigu, podnośników czy żurawia to krok niezbędny do przeprowadzenia prac wysokościowych. Jak to zrobić? Z O...

Wynajem dźwigu i podnośników prostszy niż myślisz

Prace na wysokości nie mogą być wykonywane bez odpowiednich uprawnień, ale wymagają także konkretnego, profesjonalnego sprzętu. Bez tego ich wykonanie byłoby właściwie niemożliwe. Wynajem dźwigu, podnośników czy żurawia to krok niezbędny do przeprowadzenia prac wysokościowych. Jak to zrobić? Z Oshare.pl to banalnie proste.

Wynajem dźwigów – nie tylko na budowę. Ile to kosztuje?

Chociaż prace na wysokości kojarzą nam się głównie z budowlanką, to jednak nie jedyne miejsce, gdzie trafiają wynajmowane dźwigi i podnośniki. Wynajem żurawia jednak najczęściej jest podejmowany z myślą o budowie – żurawie są zresztą częstym elementem krajobrazu placów budowy. Dźwigi mogą mieć jednak zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest przetransportowanie na pewną wysokość człowieka lub towarów. Firmy oferujące wynajem dźwigu będą pytać o to, jakie prace za jego pomocą chcemy wykonywać, ale to dlatego, by wybrać dla nas najlepsze urządzenie oraz delegować pracownika, który najlepiej uświadczy nam usługi dźwigowe. Cennik wypożyczalni dźwigów też nie jest jednolity. Ile kosztuje wynajem dźwigu? Cena będzie zależeć od rodzaju maszyny, którą wypożyczymy, rodzaju prac, które chcemy z jej pomocą wykonać oraz czasu, na jaki wynajmiemy dźwig.

Wynajem podnośników – kiedy się sprawdzi?

Szerokie zastosowanie posiada także podnośnik. Wynajem tego urządzenia jest bardzo popularny, zaś wypożyczalnie mają w swojej ofercie różne rodzaje podnośników. O ile większości z nas dźwigi kojarzą się głównie z budowami, o tyle łatwiej wymienimy przynajmniej kilka zastosowań dla podnośników. Wynajem podnośników właśnie dzięki wielości ich zastosowań jest też o wiele bardziej popularny.

Przede wszystkim dużym zainteresowaniem cieszą się podnośniki koszowe. Wynajem ich jest częsty przede wszystkim przez firmy zarządzające billboardami, ale także odpowiadające np. za mycie okien czy elewacji w budynkach mieszkalnych i usługowych. Wynajem podnośników koszowych ma miejsce także przez artystów malujących murale.

Wynajem podnośników elektrycznych czy koszowych jest teraz bardzo prosty. Usługę tę oferuje wiele firm, jeśli jednak nie chce ci się przedzierać po kolei przez ich strony internetowe, o wiele łatwiej jest skorzystać z portalu ogłoszeniowego Oshare.pl. Tutaj w jednym miejscu znajdziesz oferty wynajmu podnośników, a także dźwigów i żurawi. Łatwo zapoznasz się z ofertami wielu firm wypożyczających dźwigi i podnośniki koszowe. Wynajem tego sprzętu z naszym portalem jest prosty jak nigdy, a wszelkie pytania możesz zadać ogłoszeniodawcy przez znajdujący się na naszej stronie formularz kontaktowy.

Oferujesz wynajem podnośników i dźwigów? Daj się znaleźć nowym klientom

Jeśli chcesz dotrzeć do nowych klientów, jesteś w dobrym miejscu. Zamieszczając ogłoszenie na portalu Oshare.pl pozwolisz setkom zainteresowanym wynajem podnośników z całej Polski zapoznać się z twoją ofertą. Zajmie ci to zaledwie kilka minut – wykorzystaj tę szansę na pozyskanie nowych zleceń.

Więcej

Dźwigi, podesty, podnośnikiSą 36 produkty.

    Pokazuje 1 - 12 z 36 przedmiotów
    Ofert w kategorii 36
    • RB Budownictwo

    Lokalizacja

    Compare