Filtruj według

Marka
więcej... mniej
Zasilanie
więcej... mniej
Województwo
więcej... mniej
Miejscowość
więcej... mniej
Faktura VAT
więcej... mniej
Osuszacze powietrza

Wynajem osuszaczy – potrzebujesz osuszaczy powietrza do jednorazowego użytku? Nie musisz kupować urządzenia – może je wynająć!

Prowadzisz roboty budowlane, a czas oddania inwestycji dobiega końca? Świeżo położone tynki nie schną? A może odczuwasz dużą wilgotność powietrza w mieszkaniu? W każdym z powyższych przypadków niezbędne jest przeprowadze...

Wynajem osuszaczy – potrzebujesz osuszaczy powietrza do jednorazowego użytku? Nie musisz kupować urządzenia – może je wynająć!

Prowadzisz roboty budowlane, a czas oddania inwestycji dobiega końca? Świeżo położone tynki nie schną? A może odczuwasz dużą wilgotność powietrza w mieszkaniu? W każdym z powyższych przypadków niezbędne jest przeprowadzenie gruntownego osuszania przy użyciu profesjonalnego sprzętu, zwanego osuszaczem. Pamiętaj, że nie musisz poświęcać temu dużej sumy pieniędzy! Zamiast kupować maszynę do osuszania, wynajmij ją. Zaoszczędzisz czas, pieniądze i miejsce w domu.

Wynajem osuszaczy na miarę Twoich oczekiwań

Potrzebujesz osuszyć fundamenty budynku lub mieszkanie po zalaniu? Za pośrednictwem portalu Oshare możesz oszczędzić i wynająć tylko taki osuszacz powietrza, którego właśnie szukasz i tylko na czas, w którym będzie Ci potrzebny. Pośród wielu ogłoszeń znajdziesz również kontakty do osób, które dodatkowo zapewnią dowóz sprzętu we wskazane miejsce w Polsce i wykonają pomiar wilgotności powietrza w domu.

Z punktu widzenia użytkownika nieocenioną pomocą będą też filtry, które pozwolą przeglądać konkretne oferty wypożyczalni osuszaczy w wybranym województwie czy zakresie cenowym. Osuszacz kondensacyjny, absorpcyjny, a może membranowy do wypożyczenia? Wybór należy wyłącznie do Ciebie!

Nie używasz? Wynajmij i zarabiaj na Oshare

Kupiony osuszacz przydaje Ci się raz na kilka lat? Wykorzystaj to! Zarabiaj na wynajmowaniu maszyny o osuszania pomieszczeń, której nie używasz! Tym sposobem oszczędzasz miejsce w domu, pomagasz innym i żyjesz bardziej ekologicznie. A stan Twojego konta cały czas rośnie! Prowadzisz wypożyczalnię osuszaczy? A może po prostu jesteś właścicielem firmy budowlanej i zastanawiasz się nad nowym źródłem dochodu? Sprawdź, jak łatwo i wygodnie możesz zająć się wynajmem różnych sprzętów budowlanych, w tym oferując maszyny do osuszania pomieszczeń. Wynajem nigdy nie był prostszy, a dodanie ogłoszenia na naszym portalu nic Cię nie kosztuje.

 

 

Więcej

Osuszacze powietrzaSą 21 produkty.

    Pokazuje 1 - 12 z 21 przedmiotów
    Ofert w kategorii 21
    • RB Budownictwo

    Lokalizacja

    Compare