Filtruj według

Cena
0 150
Rodzaj
więcej... mniej
Rozmiar
więcej... mniej
Województwo
więcej... mniej
Miejscowość
więcej... mniej
Kaucja (PLN)
więcej... mniej
Faktura VAT
więcej... mniej
Stroje karnawałowe, okolicznościowe

Wynajem strojów i kostiumów – stroje na każdą okazję

Piraci, gangsterzy, policjanci. A może pielęgniarka lub Kleopatra? Przebierane imprezy cieszą się coraz większą popularnością, a baza ofert z zakresu wynajem kostiumów na portalu ogłoszeniowym Oshare stale się poszerza. Sprawdź, czy mamy już stroje do wypożyczenia, których teraz szukasz! Prost...

Wynajem strojów i kostiumów – stroje na każdą okazję

Piraci, gangsterzy, policjanci. A może pielęgniarka lub Kleopatra? Przebierane imprezy cieszą się coraz większą popularnością, a baza ofert z zakresu wynajem kostiumów na portalu ogłoszeniowym Oshare stale się poszerza. Sprawdź, czy mamy już stroje do wypożyczenia, których teraz szukasz! Prosta w obsłudze wyszukiwarka pozwala porównać ceny wypożyczalni kostiumów karnawałowych z całej Polski.

Wypożyczalnia przebrań – czas na zabawę

Potrzeba przebrania się w strój lub kostium, którego nie znajdziesz w swojej lub Twojego dziecka garderobie może przyjść nieoczekiwanie – wtedy firmy, jak i osoby prywatne z kategorii Wynajem kostiumów przyjdą Ci z pomocą. Twój pracodawca urządza imprezę tematyczną w stylu lat 20. i masz w planach przebranie się za gangstera? Przy kolacji dowiedziałaś się od dziecka, że jutro rano musi do szkoły przebrać się za elfa? Zobacz ogłoszenia wystawione przez naszych użytkowników.  Podczas przeglądania ofert w serwisie ogłoszeniowym Oshare możesz skorzystać z wielu dostępnych filtrów. Wskażesz w nich szczegóły, które Cię interesują – na przykład cenę, rozmiar kostiumu, miejscowość. Dzięki temu zobaczysz tylko te oferty wypożyczalni strojów na bal przebierańców, które spełniają Twoje indywidualne wymagania.

Stroje do wypożyczenia? Udostępnij je i zarabiaj!

Masz stroje na bal przebierańców, z których nie korzystasz już od dłuższego czasu? W szafie malucha wciąż znajdują się stroje z bajek Disneya, z których wyrosło Twoje dziecko? Prowadzisz wypożyczalnię strojów na halloween i chcesz zarobić więcej na wynajmie tego typu kostiumów? Sprawdź, jak możesz to zrobić na naszym portalu Oshare.pl. Skorzystaj z możliwości wystawienia bezpłatnego ogłoszenia. Niezależnie od tego, czy oferujesz dziecięce stroje do wypożyczenia, czy Twoja wypożyczalnia przebrań proponuje różnego rodzaju kostiumy dla dorosłych. Przekonaj się, jak łatwe jest wystawianie ofert na naszym serwisie ogłoszeniowym.

Więcej

Stroje karnawałowe, okolicznościoweSą 4725 produkty.

  • CB Eventy
  Pokazuje 1 - 12 z 4725 przedmiotów
  Ofert w kategorii 4725
  • RB Eventy

  Lokalizacja

  Compare