Filtruj według

Cena
13 100
Rodzaj
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Model
więcej... mniej
Województwo
więcej... mniej
Miejscowość
więcej... mniej
Kaucja (PLN)
więcej... mniej
Faktura VAT
więcej... mniej
AGD

Organizujesz event? Przyda ci się wynajem AGD

Wynajem AGD może brzmieć egzotycznie dla kogoś, kto potrafi myśleć o sprzęcie kuchennym tylko w kontekście używania go w domu. Prawda jest jednak taka, że z usług wypożyczalni AGD korzysta niemało firm, a nierzadko również osób prywatnych. Szukasz takich usług? Znajdziesz je na portalu ogłoszeniowym ...

Organizujesz event? Przyda ci się wynajem AGD

Wynajem AGD może brzmieć egzotycznie dla kogoś, kto potrafi myśleć o sprzęcie kuchennym tylko w kontekście używania go w domu. Prawda jest jednak taka, że z usług wypożyczalni AGD korzysta niemało firm, a nierzadko również osób prywatnych. Szukasz takich usług? Znajdziesz je na portalu ogłoszeniowym Oshare.pl!

Czy wypożyczalnia AGD jest dla ciebie? Oczywiście!

Wypożyczalnia AGD, jak łatwo się domyślić, oferuje sprzęty, z których wielu z nas korzysta na co dzień. Mikrofalówki, czajniki elektryczne, ekspresy do kawy – to tylko niektóre urządzenia, które obejmuje wynajem AGD.

Skorzystaj z portalu ogłoszeniowego Oshare.pl, gdzie w jednym miejscu znajdziesz i porównasz ze sobą wiele, na pierwszy rzut oka podobnych ofert i wyberzesz tę najlepszą. Korzystając z Oshare.pl masz też możliwość skontaktowania się z wypożyczalnią AGD za pomocą formularza kontaktowego.

Oferujesz wynajem AGD? Tu są twoi klienci

Chcesz, by twoja wypożyczalnia sprzętu AGD zyskała nowych klientów? Docieraj do nich na wszelkie sposoby. Jeśli szukasz kolejnych miejsc, gdzie możesz zamieścić swoją ofertę, jesteś w jednym z nich. W kilka minut na portalu Oshare.pl stworzysz ogłoszenie, które pozwoli ci dotrzeć do setek osób z całej Polski, które interesuje wynajem AGD. Przedstaw, co masz do zaoferowania i pokaż się z jak najlepszej strony, by za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego Oshare.pl zyskać nowych klientów, którzy chcą wynająć sprzęt AGD. To naprawdę proste!

Więcej

AGDSą 14 produkty.

  • CB Dom
  Pokazuje 1 - 12 z 14 przedmiotów
  Ofert w kategorii 14
  • RB Dom

  Lokalizacja

  Compare