Jak dodać ogłoszenie?


Krok 1 / RejestracjaRejestracja osób prywatnych – aby dokonać procesu rejestracji wprowadź dane: imię i nazwisko oraz adres mail.
Rejestracja konta firmowego – aby dokonać procesu rejestracji wprowadź dane: imię i nazwisko właściciela lub reprezentanta firmy, ewentualnie nazwa firmy w dwóch członach.
Aktywne konto
Na twoją skrzynkę pocztową, podaną podczas rejestracji konta, zostanie wygenerowany mail z linkiem aktywacyjnym. Po potwierdzeniu będziesz mógł przejść do dalszych kroków.Krok 2 / Jak założyć „Wypożyczalnię”?


Wprowadzasz dane swojej firmy. Jeśli nie prowadzisz działalności gospodarczej, uzupełnij swoje dane osobowe.
Po założeniu wypożyczalni, otrzymasz komunikat mailowy o uruchomieniu procesu weryfikacji przez OSHARE, zgodnie z regulaminem portalu.

KROK 3 / Dodawanie ogłoszeniaAby przejść do wprowadzania ogłoszenia na portalu OSHARE, kliknij przycisk „Dodaj bezpłatne ogłoszenie”. Po kliknięciu w przycisk, możesz wypełnić wszystkie dane dotyczące wynajmowanego przedmiotu. 
Opis – jest to miejsce, w którym umieszczasz treść swojego ogłoszenia. Możesz korzystać z wielu możliwości formatowania tekstu. Im bardziej szczegółowy i rozbudowany jest twój opis, tym atrakcyjniejsze będzie twoje ogłoszenie.

Typ rezerwacji:
- godzinowy
- dobowy
- tygodniowy
- miesięczny
- za usługę
- na zapytanie jest to jedyny typ wynajmu, który nie wymaga od Ciebie podania ceny przedmiotu. W miniaturce ogłoszenia w miejscu ceny przedmiotu, pojawia się informacja „Na zapytanie”.
Adres – umożliwia Ci wskazanie dokładnej lokalizacji na mapie.
Ilość – to ilość Twoich przedmiotów do wypożyczenia / wynajmu.
Kategoria – tutaj precyzujesz w jakiej kategorii ma być umieszczone Twoje ogłoszenie.

Po wyborze konkretnej kategorii, musisz dokonać wyboru odpowiedniej podkategorii.

Szczegóły – po wyborze konkretnej kategorii, rozwiną się cechy przedmiotu do uzupełnienia. Każda z wprowadzonych cech szczegółowych tworzy nowy filtr wyszukiwania.

Cena – jeśli podasz kilka wariantów cenowych, wskazane jest umieszczenie takiej informacji w treści ogłoszenia, a w polu „cena” wpisanie najniższej możliwej lub wybór opcji „Na zapytanie”.

Dodaj zdjęcie – Twoje ogłoszenie zostanie zapisane i strona przejdzie do trybu dodania zdjęcia (taki sam widok edycji ogłoszenia, poszerzony o opcję dodania obrazu). Jest to bardzo istotny krok w procesie dodawania ogłoszenia, wzmacnia jego atrakcyjność i wiarygodność. Jeśli zdjęcie, które wstawiasz jest przykładowe, zachęcamy Cię do umieszczenia takiej informacji w treści ogłoszenia.

Publikuj – po kliknięciu przycisku ogłoszenie zostanie przesłane do moderatora, a po jego akceptacji opublikowane na portalu.


Compare