Szkolenia - Prawidłowe zamykanie projektów współfinansowanych ze środków unijnych w praktyce - Wrocław - marzec / Semper

Szkolenia - Prawidłowe zamykanie projektów współfinansowanych ze środków unijnych w praktyce - Wrocław - marzec / Semper +
Cena

1 250,00 zł

|

za usługę

Szkolenia Semper
Wynajmij

1

Zarezerwuj termin
Brak wolnych terminów

Suma   1 250,00 zł

Nie

  Prawidłowe zamykanie projektów współfinansowanych ze środków unijnych w praktyce (końcowe rozliczanie projektu, kontrola, monitorowanie trwałości projektu). Szkolenie w formie warsztatów i analiz.

  MiejsceData rozpoczęciaData zakończeniaCzas trwaniaKoszt
  Wrocław2020-03-232020-03-242 dni (16h)

  1250 zł

  Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu otwartym: Prawidłowe zamykanie projektów współfinansowanych ze środków unijnych w praktyce (końcowe rozliczanie projektu, kontrola, monitorowanie trwałości projektu). Szkolenie w formie warsztatów praktycznych i analiz. Szkolenie realizowane jest w formie interaktywnej w kameralnej grupie pozwalającej na indywidualne podejście wykładowcy do Uczestników zajęć.

  Grupa docelowa

   

   
   
  • pracownicy administracji publicznej i samorządowej zaangażowani w proces realizacji poszczególnych projektów unijnych;
  • projektodawcy;
  • beneficjenci pomocy;
  • oraz wszystkie osoby dla których proces zamknięcia projektu unijnego wymaga analizy praktycznych zagadnień, niezbędnych w zakresie pełnionych obowiązków.
  Zakres merytoryczny szkolenia przygotowany jest tak aby w zajęciach mogły uczestniczyć zarówno osoby z doświadczeniem w zakresie procesu zamykania projektów unijnych, jak również przedstawiciele instytucji, organizacji i przedsiębiorstw, którzy nie mieli jeszcze styczności z procesem zamykania projektów dotowanych z Unii Europejskiej.

  Cel szkolenia

   

   
  Celem szkolenia jest wyposażenie Uczestników w specjalistyczną więdzę i praktyczne umiejętności w zakresie:
  • Głównych zobowiązań Beneficjentów wynikających z Umowy o dofinansowanie
  • Zasad rozliczenia końcowego projektu
  • Kontroli na zakończenie projektu
  • Monitorowania projektu w okresie jego trwałości
  • Monitorowania dochodowości projektów na etapie ich eksploatacji
  • Korekt finansowych

  Korzyści dla uczestników

   

   
  • Uczestnicy szkolenia będą mieli możliwość uzyskania specjalistycznej wiedzy, dokonania analizy praktycznych przykładów oraz skorzystania z indywidualnych konsultacji.
  • Szkolenie będzie dla osób uczestniczących kompleksowym kompendium wiedzy pozwalającym na prawidłowe zamknięcie projektu unijnego z uwzględnieniem wszelkich aspektów budzących wątpliwości.
  • Każdy z uczestników otrzyma komplet interesujących materiałów szkoleniowych.
  • Utrwalenie przekazanej wiedzy poprzez ćwiczenia, analizę konkretnych przypadków oraz rozwiązywanie trudności z jakimi spotykają się Uczestnicy w codziennej pracy.
  • Dyskusja moderowana dla zobrazowania najistotniejszych kwestii.

  Metodologia

   

   
  Jako pierwsza instytucja szkoleniowa w Polsce dbamy o to aby również szkolenia otwarte były dopasowane do oczekiwań oraz stylu pracy uczestników! Indywidualizacja szkolenia - dzięki udziałowi w takim szkoleniu uczestnicy osiągają oczekiwany przez pracodawcę poziom kompetencji i umiejętności.

  Zajęcia są prowadzone metodą warsztatową opartą na aktywizacji uczestników szkolenia poprzez pracę w małych grupach, dyskusje na forum grupy oraz ćwiczenia, studia przypadków, scenki rodzajowe, pracę indywidualną, symulacje i mini- wykłady z omówieniem przykładów z życia i prezentacją multimedialną. Przedmiotem zajęć są realne trudności uwzględniające specyfikę danej branży oraz potrzeby i możliwości osób biorących udział w warsztatach. Uczestnicy uczą się poprzez doświadczenie ćwiczą różne sytuacje, mają możliwość konsultacji indywidualnych. Nauka poprzez kreatywność, elastyczność i osobiste doświadczenia jest najskuteczniejszą formą zdobywania nowych umiejętności.
  MiejscowośćWrocław
  RodzajSzkolenia
  TematykaPrawidłowe zamykanie projektów współfinansowanych ze środków unijnych w praktyce (końcowe rozliczanie projektu, kontrola, monitorowanie trwałości projektu)
  Czas trwania2 dni (16h)
  Województwodolnośląskie

  Lokalizacja

  Wyświetleń 0

  Inne oferty w tej kategorii (30)

  W magazynie

  Szkolenia - Kontrola i audyt...
  1 250,00 zł

  W magazynie

  Szkolenia - Nowa ustawa Prawo...
  1 190,00 zł

  W magazynie

  Szkolenia - Gospodarka odpadami w...
  1 250,00 zł

  W magazynie

  Szkolenia - Gospodarka odpadami w...
  1 250,00 zł

  W magazynie

  Szkolenia - Gospodarka odpadami w...
  1 250,00 zł

  W magazynie

  Szkolenia - Jak uniknąć...
  1 190,00 zł
  Compare