Zajęcia z gimnastyki sportowej - dwa razy w tygodniu ( grupa zaawansowana)

Zajęcia z gimnastyki sportowej - dwa razy w tygodniu ( grupa zaawansowana) +

Cena

160,00 zł

|

za usługę

Wynajmij

10

Zarezerwuj termin
Brak wolnych terminów

Suma   160,00 zł

Nie

  ADRENALINA PARK TRAMPOLIN to jedyny w Płocku kompleks trampolin będący najlepszym miejscem do aktywnego spędzania wolnego czasu. Skakanie na trampolinach to nie tylko wysiłek fizyczny ale również super zabawa. Stanowi mocną dawkę energii i poprawia samopoczucie.

   

  Oferujemy dla małych i dużych: trampoliny, baseny z gąbkami, ścieżki akrobatyczne, strefy koszykówki i piłki ręcznej. Wykwalifikowani animatorzy (opiekunowie) zapewnią odpowiednią rozgrzewkę, nauczą podstawowych elementów akrobatyki tj. salta, fi flaki, twisty i wiele innych, służą radą i pomocą jak efektywnie i bezpiecznie trenować na trampolinach. W ADRENALINA Park Trampolin można również zorganizować swoje urodziny i spędzić je z przyjaciółmi w niezapomniany sposób. Dla rodziców czekających na swoje pociechy zapewniamy strefę widza lub relaksu w kąciku kawiarnianym.
   
  Zachęcamy do udziału w zajęciach z gimnastyki i akrobatyki sportowej do wyboru dwa rodzaje karnetów:
   
  zajęcia raz w tygodniu 100 zł
  zajęcia dwa razy w tygodniu 160 zł
   
  Zajęcia prowadzi wykwalifikowany trener.

  UWAGA!

  Z ATRAKCJI PARKU TRAMPOLIN MOGĄ KORZYSTAĆ DZIECI POWYŻEJ 4 ROKU ŻYCIA. DO 10 ROKU ŻYCIA DZIECI PRZEBYWAJĄ W PARKU POD OPIEKĄ OSOBY DOROSŁEJ. POWYŻEJ 10 ROKU ŻYCIA DZIECKO MOŻE SAMO KORZYSTAĆ Z TRAMPOLIN POSIADAJĄC WYPEŁNIONĄ ORAZ PODPISANĄ ZGODĘ RODZICA.
  Województwomazowieckie

  Lokalizacja

  Wyświetleń 0

  Inne oferty w tej kategorii (3)

  Compare